Címlap Tűz Szemét kapott...

Felhalmozott hulladék gyulladt ki hétfő délután egy mohácsi ház két szobájában, a Rákóczi utcában.

A vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóság közlése szerint a mohácsi hivatásos tűzoltói két vízsugárral eloltották a lángokat, majd utómunkálatokat végeztek.

(Képünk illusztráció)