Címlap Tűz Tűz ütött ki ...

Tűz ütött ki Hosszúheténynél, bálák kaptak lángra

Olvasónk jelezte, hogy lángokban áll az elkerülő Hosszúheténynél. Videót is küldött:

Petrovics László felvétele
Kurdi József fotói

Csörnyei László, Hosszúhetény polgármestere a Pécs Aktuál kérdésére elmondta, hogy egy learatott területen lévő bálák kaptak lángra.

Petrovics László fotója

A tűz szerencsére házakat nem veszélyeztetett és a tűzoltók körbe is tudták határolni a lángokat.

Komlóról is érkeztek tűzoltók

Június 24-től lépett életbe a tűzgyújtási tilalom.