Címlap Emberek és blogok Ők építettett...

A pécsi síház névadó ünnepségén jártunk. Bali Lászlóról , az egykori sí szakosztályvezetőről nevezék el. Az épületet a szakosztály tagjai építették 1976-ban, 13 ezer munkaórával.
A Misina tetői sípályát 1958-ban alakították ki.