Címlap Állatvilág Autóban reked...

Személyautóban rekedt egy kutya vasárnap délután Pécsen, miután a gazdája a kocsikulcsot a járműben felejtette, majd kizárta magát. A gazdi a pécsi hivatásos tűzoltók segítségét kérte, akik az egyik hátsó ablak betörésével kinyitották az autót és kiszabadították az állatot.

A hétvégén egyébként két tűzesethez és tizennégy műszaki mentéshez riasztották a Baranya vármegyei tűzoltókat.

(Illusztráció: freepik.com)