Címlap Arc Nem járta le ...

Nem járta le a lábát Mellár Tamás, hogy a megfelelő helyen standoljon

Nagy erőkkel, és még nagyobb közösségi oldalas aktivitással gyűjtik a támogatókat az előválasztás jelöltjei, indulói.

Mellár Tamás is akcióban volt, van, lesz; de azért látszik, hogy egy rutinos politikusról van szó, aki egy lépést sem tesz feleslegesen! Ezúttal sem kellett lejárnia a lábát pár aláírásért, ehhez ugyanis irodája bejáratát választotta.

Reálpolitikus lehet, ugyanis az irodája a belváros közepén van, az Irgalmasok utcájában, arrafelé pedig sokan megfordulnak. Talán emiatt köthette össze a kellemest a hasznossal.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy Mellár több helyen is megfordult a posztja szerint, nem csak az irodája ajtajában.