Rengeteg tűzoltó és mentő érkezett ahhoz a balesethez, ami a Pécs Pláza és az elkerülő út kereszteződésénél történt.
Két személygépkocsi ütközött, hárman sérültek. Vélhetően elsőbbség meg nem adása okozta a balesetet –
tájékoztatta a Pécs Aktuált a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.
A Pécs Aktuál úgy tudja, hogy a három személy könnyebben sérült. A helyszínelés idejére teljes szélességében lezárták az utat.





Veszélyes kereszteződés?
A baleset hírére beindultak a kommentek is. Sok arra autózó szerint rendszeres arra a baleset, mert sokan figyelmetlenek vagy nem tartják be a KRESZ szabályait.


















