Egy Mohácsról Pécs felé haladó kamion átszakította a szalagkorlátot az M6-os és az M60-as találkozásánál.

A jármű az autópálya másik oldalára csapódott át. A balesethez a mohácsi és a pécsi hivatásos tűzoltókat riasztották. Az érintett szakaszon mindkét oldalon forgalmi akadály alakult ki.
Azóta egyik olvasónk elmondta, hogy ismét elindították a várakozó forgalmat.
A balesetről készült többi fotó:




















