Címlap Baleset Fejtetőre áll...

Fejtetőre állt egy autó a szerpentinen Orfű felé

A pécsi hivatásos tűzoltók vonultak a helyszínre, átvizsgálták és áramtalanították a járművet. Az autóban csak a járművezető utazott, aki önerőből ki tudott szállni. Őt a mentőszolgálat szakemberei megvizsgálták, ellátták, majd kórházba szállították.

A műszaki mentés ideje alatt előbb teljes útzár volt, majd rendőri irányítás mellett egy sávon haladhatott a forgalom.