Címlap Baleset Eloltották a ...

Eloltották a Hőerőműnél a napok óta égő bálatüzet!

A Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság honlapjáról kiderült, hogy szerda este, szeptember 16-án sikerült eloltani az égő szénabálákat. Személyi sérülés nem történt és semmi más nem sérült a környéken.

A pécsi és siklósi hivatásos és a Szent Flórián Önkéntes Tűzoltó Egyesület önkéntes tűzoltó folyamatos váltásban biztosították a területet. Az oltás közben erőgépekkel húzták szét a bálákat, hogy könnyebb legyen eloltani őket.