Címlap Balhé Palkonyánál c...

Palkonyánál csípték meg a migránsokat

Öt illegális migránst fogtak a rendőrök Palkonya térségében szeptember 17-én, délben.

A férfiak szír állampolgároknak vallották magukat, azonban sem személyazonosságukat, sem magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét nem tudták hitelt érdemlően igazolni.

Velük szemben az intézkedések folyamatban vannak.

Kiemelt képünk csupán illusztráció.