Címlap Baleset Hét embert ke...

Hét embert kellett kimenekíteni egy lángoló épületből Komlón

A komlói hivatásos tűzoltók mellett a pécsi hivatásos tűzoltók és a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is a helyszínre érkezett.

Az egységek hét embert menekítettek ki az épületből, a tűzzel érintett, szeméttel teli lakás átvizsgálása közben senkit nem találták.

A tüzet feltételezhetően egy gyertya okozta.