Címlap Baleset Hétfő hajnalb...

Hétfő hajnalban balesetet szenvedett egy kisbusz Oroszlón

A kisbuszban a járművezető és tizenhárom utasa tartózkodott. A busz eleje teljesen összetört, az első és hátsó futóművek kitörtek, de az utastér nem sérült. A családi ház oldalában egy fél négyzetméternyi lehorzsolódás keletkezett a szigetelésben és az ereszcsatorna nyomódott össze, szerkezeti sérülés nem keletkezett. A sásdi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet, a helyszínt pedig egy sugárral és egy porral oltó készülékkel biztosították. 

Az eset során a sofőr nem sérült meg, az utasok közül négyen könnyebben sérültek, közülük kettőt a mentőszolgálat szakemberei további kivizsgálásra szállítottak. A kisbusz forgalmi akadályt nem képzett, de a helyszínre kivonuló járművek nagy száma miatt a káreset során félpályás útzár volt.