Az út menti partfalnak ütközött egy személyautó a 66-os főúton, Pécs határában, a Komlói úton. A pécsi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet. A helyszínre a mentők is kiérkeztek.


A helyszínen rendőrök irányítják a forgalmat – írta egyik olvasónk.

















