Címlap Baleset Tetejére boru...

Tetejére borult egy autó Martonfánál, lezárták az utat

A jármű a tetején állt meg.

Egy ember utazott benne, ő ki tudott szállni.

A pécsi hivatásos tűztolók biztosítják a helyszínt, átvizsgálják és áramtalanítják a gépkocsit.

Az érintett útszakaszt a mentés idejére teljes szélességében lezárták.

Vigyázzunk magunkra és egymásra! A hét csak most kezdődik!

(Kiemelt képünk illusztráció!)