Címlap Baleset Tűz volt a be...

Tűz volt a beremendi cementgyárban

Az épületből a zsákokban tárolt anyagok nagy részét a dolgozók targoncával kihozták, az égő anyagot eloltották.

A siklósi hivatásos tűzoltók légzőkészülékben átvizsgálták a helységet, három olyan zsákot találtak, ahol még izzott az anyag. Azonban ezeknél oly mértékben sérült a zsák, hogy egy kirakodógépre volt szükség a kiszállításhoz. Miután ez megtörtént, az egység egy sugárral eloltotta a tüzet.

Az eset során személyi sérülés nem történt, kár nem keletkezett. 

Kiemelt képünk csupán illusztráció.