A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja, azt azonban megtudtuk a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányságtól, hogy egy fő megsérült, őt ellátják a mentők.




Nem ez az első eset, hogy ott ütköznek
Vasárnap két személygépkocsi ütközött, hárman sérültek. Vélhetően elsőbbség meg nem adása okozta a balesetet. A Pécs Aktuál úgy tudja, hogy a három személy könnyebben sérült.
Korábban írtunk róla, hogy a biciklisek szerint is életveszélyes az az útszakasz, pedig már rendőrlámpát is telepítettek a biztonságos áthaladás érdekében.


















