Vasárnap délután Dúzsnál kisiklott egy tehervonat utolsó három kocsija, közülük két jármű fel is borult. A Mávinform vasárnap esti tájékoztatása szerint: a helyszínelés befejezése után kezdődhet meg a műszaki mentés, a felborult kocsikat vasúti daruval fogják visszaemelni a vágányra. A pálya közel 350 méter hosszban járhatatlanná vált, a helyreállítása napokig eltart. Vasárnap estétől már Keszőhidegkút-Gyönk és Kurd állomás között viszik pótlóbuszok az utasokat. A pécsi vonalon másfél-két órával hosszabb eljutási idővel kell számolni, a csatlakozó mellékvonalakon is késések várhatók.
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...

















