Címlap Balhé Trükkös pécsi...

Trükkös pécsi pár ment Drávakeresztúrra lopni

Egy férfi tett bejelentést a rendőrségre arról, hogy Drávakeresztúron, a Petőfi Sándor utcában számára két ismeretlen személy bement a saját házába.

A duó női tagja elterelte a sértett figyelmét, ami alatt a férfi társa ellopott ötezer forintot a pénztárcájából, majd további 45 ezer forintot a kabátjából.

A nyomozók a beszerzett adatok alapján beazonosították a feltételezett elkövetőket.

A 61 éves pécsi férfit és a 44 éves szintén pécsi nőt a rendőrök január 11-én elfogták, és előállították őket a rendőrkapitányságra, majd kihallgatták őket gyanúsítottként.

Ellenük lopás miatt nyomoz a Siklósi Rendőrkapitányság.v