Címlap Baleset Két autó ment...

Két autó ment egymásba a 6-os számú főúton, lezárták az útszakaszt

Két személyautó karambolozott a 6-os főút 183-as kilométere közelében, Pécs és Pécsvárad között.

A pécsi hivatásos és a mecseknádasdi önkéntes tűzoltók áramtalanítják a járműveket, s megkezdték egy ember kiszabadítását az egyik autóból. A mentés idejére az utat a balesetnél lezárták.