Címlap Balhé Leállt a Mess...

Leállt a Messenger!

Európa több országban is észlelték a Facebook tulajdonában lévő telefonos üzenetküldő alkalmazás hibáját. Jelezték például Szlovákiában, Csehországban, Belgiumban, Horvátországban, Franciaországban, az Egyesült Királyságban, Görögországban, Magyarországon  és Romániában is. A legrosszabb a helyzet a Fülöp-szigeteken, ahol a Messenger egyáltalán nem működik – írta az Index.hu.

Az oldal üzemeltető azt írják, hogy az elmúlt 24 órában most csökkent a legkritikusabb szintre az elérés.

Downdetector oldalon lehet jelezni, hogy akadozik a szolgáltatás, ugyanitt lehet hibaüzenetet is írni.