Címlap Balhé Megint földbe...

Megint földbe állt a Meta (Facebook), nem működik a Messenger és az Insta sem

Március 5-én délután fél öt magasságában ismét problémáznak a Meta közösségi szolgáltatásai: a Facebbok, a Messenger és az Insta előbb kijelentkezteti a felhasználókat mobilon és böngészőben egyaránt, majd nem enged visszalépni, az adatok megadása után azt jelzi mindkét rendszer, hogy helytelen a jelszó.

Amennyiben hasonlót tapasztal, nem önnél van a hiba, jó eséllyel a Metánál lépett fel valamilyen probléma, ami egyidejűleg érint több felhasználót.

(via 24.hu)