Címlap Balhé Lenyúlta párj...

Lenyúlta párja ékszereit a komlói férfi, az állomás mellett csípték fülön

A férfi Sopronba szeretne menni vonattal

– mondta el a rendőröknek a nő.

A pécsi járőrök ezt követően hamar elfogták a feltételezett elkövetőt Pécsett, az Indóház téren.

Az intézkedés során gyűrűket, valamint zálogjegyeket találtak nála a rendőrök.

A gyanúsítottat átadták a Komlói Rendőrkapitányság nyomozóinak, akik ezt követően előállították a férfit a rendőrkapitányságra és kihallgatták gyanúsítottként.

A rendőrök eljárást indítottak a 33 éves férfi ellen és lopás miatt nyomoz a Komlói Rendőrkapitányság.