Címlap Balhé Más táskájáva...

Más táskájával tért volna haza

Lopás miatt nyomozott a Pécsi Rendőrkapitányság egy 59 éves nagyharsányi nő ellen, aki még februárban Pécsett, a vásártéren ellopta az egyik árus övtáskáját, a benne lévő iratokkal és mobillal együtt.
Egy másik árus vette észre a lopást, ezért a nőt visszatartották, majd értesítették a rendőrséget. A kiérkező járőrök a nőt elfogták, előállították, majd átadták a nyomozóknak, akik kihallgatták gyanúsítottként.

A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte, és az iratok már az ügyészségen vannak.