Címlap Balhé Rendőrökre tá...

Rendőrökre támadt egy férfi Komlón, meglátogatta a TEK

Egy kétségbeesett komlói nő hívta ki a rendőröket szombat délután, mert a férje agresszíven viselkedett és attól félt, megveri. A kiérkező rendőröket késsel kezdte fenyegetni a begőzölt családfő, majd bezárkózott a lakásba és nem volt hajlandó kinyitni az ajtót.

Végül a TEK megoldotta a helyzetet, és miután nem tartotta vissza őket az ajtó, leteperték a hőzöngő férfit.

A Komlói Rendőrkapitányság – ideiglenes megelőző távoltartás elrendelése mellett – garázdaság vétség miatt indított nyomozást. A férfi ellen a rendőrök hivatalos személy elleni erőszak bűntett elkövetésének gyanúja miatt feljelentést tettek, az eljárást a Kaposvári Regionális Nyomozó Ügyészség folytatja le.