Címlap Balhé Az Indóház té...

Az Indóház téren lopták el a mobilját, gyorsan meglettek a tinik

Egy férfi tett bejelentést a rendőrségre január 26-án arról, hogy Pécsett, az Indóház téren találkozott két számára ismeretlen fiúval azért, hogy eladja nekik a telefonját, majd miután átadta nekik a készüléket, a két fiatal fizetés nélkül elfutott.

A rendőrök a beszerzett adatok alapján beazonosították a feltételezett elkövetőket. A 23 éves és 16 éves pécsi fiúkat az egyenruhások elfogták és előállították a rendőrkapitányságra, majd kihallgatták őket gyanúsítottként.

Ellenük lopás miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság.