Címlap Balhé Transzformere...

Transzformereket kapcsoltak le az autópályán

Forrás: Magyar Rendőrség

Azt tényleg nem gondoltuk volna, hogy egyszer transformereket kapcsolunk le az M5-ös autópályán! – írták a rendőrök közösségi oldalukon.

Bács megyei zsaruknak bármennyire meglepő is volt a látvány, azonnal megállították a merész mesehősöket, akik helyszíni bírságot is kaptak.

Azt mondjuk nem írták, hogy mennyibe fájt a próbálkozás.