Erről Kásler Miklós, az emberi erőforrások minisztere posztolt hivatalos közösségi oldalán. A miniszter az erről szóló rendeletet szerdán alá is írta.
A telefonon keresztüli gyógyszerfelírás kényelmes és biztonságos lehetőséget nyújt sokaknak arra, hogy háziorvosuk felkeresése nélkül hozzájuthassanak rendszeresen szedett gyógyszereikhez.














