Címlap Baranya 2853-mal nőtt...

2853-mal nőtt a beazonosított fertőzöttek száma

Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte a 13.000-et, immáron 13.905 megbetegedést regisztráltak.

Az aktív fertőzöttek száma 77 250 fő.

Jelenleg 4021 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 332-en vannak lélegeztetőgépen. 

Eddig 365 021 fő kapott oltást, közülük 141 023 fő már a második oltását is megkapta.