Címlap Baranya 920 új megbet...

920 új megbetegedés, ebből 20 Baranyában

Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte az 1000-et, immáron 1095 megbetegedést regisztráltak. Egy nap alatt újabb 20 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az aktív fertőzöttek száma 27 595 fő.

1538 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 156-an vannak lélegeztetőgépen.

Az Operatív Törzs jelenleg 39 óvodában és 20 iskolában rendelt el rendkívüli szünetet, 165 osztálynál és 5 teljes iskolánál pedig digitális munkarendet a koronavírus-megbetegedések miatt.