Az épületet a katasztrófavédelem munkatársai átszellőztették, erre az időre százöt dolgozó hagyta el a húsüzemet. Közülük öt, rosszullétre panaszkodó embert a mentők kórházba szállítottak, míg a többiek visszamehettek az üzembe. Az eset körülményeit vizsgálják.
Kiemelt képünk illusztráció.



















