Címlap Baranya Ammónia szivá...

Ammónia szivárgott egy alsómocsoládi húsüzem raktárában

Az épületet a katasztrófavédelem munkatársai átszellőztették, erre az időre százöt dolgozó hagyta el a húsüzemet. Közülük öt, rosszullétre panaszkodó embert a mentők kórházba szállítottak, míg a többiek visszamehettek az üzembe. Az eset körülményeit vizsgálják.

Kiemelt képünk illusztráció.