Címlap Baranya Nem marad nya...

Nem marad nyakunkon a szemét az ünnepi hetekben

A társaság tájékoztatása szerint Pécsett az év utolsó napjaiban és 2021. január 1-jétől a hulladékszállítást az ünnepek alatt és a 2021-es évben is a jelenleg érvényben lévő szállítási menetrend alapján végzik.

A társasághoz tartozó további településeken Baranyában ugyancsak a megszokott gyakorisággal viszik el a szemetet az ünnepi időszakban. A jövő évre szóló hulladékszállítási menetrendet a társaság honlapján teszik közzé, illetve az idei év utolsó negyedévére szóló számla mellékleteként minden ügyfél is megkapja azt.

Kiemelt képünk forrása: Dél-Kom Nkft. facebook oldala.