Délután fél háromkor érkezett riasztás a tűzoltóságra, hogy hatvan darab szalmabála ég a Baranya megyei Aranyosgadányban.

A helyszínre a hivatásos tűzoltók mellett a Pécsi Kutató-Mentő és Tűzoltó Egyesület is kivonult és közösen kezdték el a tűz oltását.

Fotók: Pécsi Kutató-Mentő és Tűzoltó Egyesület Facebook-oldala













