Címlap Baranya Figyeljünk eg...

Figyeljünk egymásra!

A hajlék nélkül élőket a Támasz Alapítvány utcai szociális szolgálatának munkatársai segítik a nap 24 órájában, A Magyar Máltai Szeretetszolgálat krízisszállója pedig állandóan nyitva van. Aki fázik, meleg teát és élelmet, takarót is kaphat.

Fontos odafigyelni azokra is, akiknek otthonában nem megoldott a fűtés vagy idősek, egyedül élnek. A nagy hidegben ugyanis akár egy fűtetlen lakásban is ki lehet hűlni.

Akinek a közelében segítségre szoruló, magányos idős ember él, jelezheti azt a TÁMASZ Alapítványnál.