Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte a 13.000-et, immáron 13.424 megbetegedést regisztráltak.

Az aktív fertőzöttek száma 82 203 főre csökkent.
Jelenleg 3792 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 304-en vannak lélegeztetőgépen.
Eddig 291 396 fő kapott oltást, közülük 110 395 fő már a második oltását is megkapta. Az oltás első két szakasza lezárult: az egészségügyi dolgozók és az idősotthonok, bentlakásos szociális intézmények kampányszerű oltása már megtörtént.
Az elmúlt napokban megkezdődött és ezen a héten folytatódik a védőoltásra regisztrált legidősebbek oltása a kórházi oltópontokon és a háziorvosoknál.



















