Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte az 2000-et, immáron 2452 megbetegedést regisztráltak. Újabb 63 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az aktív fertőzöttek száma 63 940 fő.
Jelenleg 4767 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 348-an vannak lélegeztetőgépen.
Az Operatív Törzs jelenleg 56 óvodában és 5 iskolában rendelt el rendkívüli szünetet, 32 osztályban és 15 iskolában digitális munkarendet.



















