A Nők Nehezített Pályán facebook oldalán osztotta meg a hírt, miszerint:
A Virológia Pécs hölgy csapata az egyéb kategória nyertese lett!
A Nők Magyarországért Díj nyertesei, a Virológia Pécs csapatának hölgy tagjai: Földes Fanni, Horváth Szabina, Dr. Kuczmog Anett, Lanszki Zsófia, Madai Mónika, Papp Henrietta, Zana Brigitta, Dr. Németh Viktória, Szarka Zsanett, Aracs Noémi és Zeghbib Safia.

Az alábbi bejegyzésből kiderül, hogy összesen 500 jelölt közül a második fordulóba 20-an jutott tovább, ahol négy kategóriában szerepeltek: egészségügy, oktatás, szociális szféra és az egyéb kategória.
A teljes bejegyzés itt olvasható:















