Címlap Baranya Tűz volt a Be...

Tűz volt a Beremendi Cementgyárban!

A tűzesethez elsőként a villányi és a siklósi hivatásos tűzoltók érkeztek ki, akik három vízsugárral megkezdték a lángok oltását a raktárban délután 3 óra körül.

Zsákokban tárolt húsliszt gyulladt ki.

A tűzoltók munkáját rakodógépek is segítették, amelyek kihordták a zsákokat. A tüzet délután negyed öt előtt nem sokkal sikerült megfékezni.

Kiemelt képünk illusztráció.