Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte az 1000-et, immáron 1172 megbetegedést regisztráltak. Egy nap alatt újabb 48 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.
Az aktív fertőzöttek száma 28 806 fő.
Jelenleg 1642 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 171-en vannak lélegeztetőgépen.
Az Operatív Törzs 52 óvodában és 22 iskolában rendelt el rendkívüli szünetet, 185 osztálynál és 10 teljes iskolánál pedig digitális munkarendet a koronavírus-megbetegedések miatt.




















