Címlap Baranya Újra megnyílt...

Újra megnyíltak a Dél-Kom ügyfélképviseletei

A hatályos rendelkezéseknek megfelelően az ügyféltérben az ügyintézőkön kívül kizárólag 1 ügyfél tartózkodhat egyszerre, a maszk használata pedig továbbra is kötelező.

Kiemelt képünk illusztráció.