Címlap Baranya Végeztek a vé...

Végeztek a védőoltások beadásával a szociális intézményekben

A Baranya Megyei Kormányhivatal közösségi oldalán számolt be róla, hogy a korábbi négy napban megfeszített munkával dolgozott a megyei oltási munkacsoport és az oltócsapatok, aminek köszönhetően szerdától szombatig 74 helyszínen 48 csapattal közel 3500 ember oltása történt meg.

A szakmai hátteret a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központja biztosította.

Kiemelt képünk forrása: Baranya Megyei Kormányhivatal facebook oldala.