Egyre durvábban szenvednek a kertvárosiak az ágyi poloskák és a csótányinvázió miatt
A polgármester szerint érdekes, hogy csak a közgyűlések előtt támadnak a rovarok.
Csótányoktól és ágyipoloska-inváziótól szenvednek Kertvárosban!
A helyiek az önkormányzatra panaszkodnak, a városvezetés találkozni fog a lakókkal.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.









