A férfiak címet akarnak védeni, és a női csapat is éremért harcol!
A hétvégén Pécs lesz a döntők házigazdája.
Nem mindennapi pillanat: fiatal pécsi lányoknak szoríthatunk a világbajnokságon!
Szorgalmasak, alázatosak – szeretnek pingpongozni.
Elhitte, hogy képes rá: a középiskolás hosszúhetényi lány lett a felnőtt magyar bajnok!
Az olimpikon, Európa-bajnok, címvédő Póta Georginát győzte le.
Ez tényleg szenzációs: hatan képviselik Pécset, a PEAC-ot a felnőtt asztalitenisz Európa-bajnokságon...
Ezek a tizenhat éves lányok nem viccelnek az asztalnál!
Most már az aranyérem sem hiányzik: a PTE PEAC asztaliteniszezői sziporkáztak!
A férfi páros ért fel a csúcsra.
Történelmi sikert aratott a PTE asztaliteniszező párosa
Kovács Sebestyén és Molnár Dávid aranyérmet nyert.
A PEAC három asztaliteniszezőjének is szoríthatunk az Európa-bajnokságon!
Két győzelemmel indítottak a lányok.
Az extraligás fiúcsapat visszaküzdötte magát a csúcsra – nagyon büszke most a PEAC elnöke
Nem csak az élcsapat jó, a hátország is ütős!
Pécsi játékosnak is szoríthatunk a masters asztalitenisz-világbajnokságon!
Horváth Eszter úgy érezte, ezt nem hagyhatja ki.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
Radikálisnak tűnő, Európában példátlan intézkedések jöhetnek.


















