Ismét útra kel a kormányablakbusz
Hétfőtől a baranyai kistelepüléseken élők ismét helyben tudják ügyeiket intézni.
Megyénk 6 kórházába lehet már időpontot foglalni oltásra
A regisztráltak jelenleg Sinopharm és AstraZeneca vakcinákra tudnak jelentkezni.
Ideiglenesen zárva a szentlőrinci kormányablak!
Március 26-a és április 1-je között az ügyfelek a többi baranyai kormányablakot kereshetik fel...
Elektronikusan is igényelhető a védettségi igazolvány
A magyarorszag.hu oldalon keresztül.
Már Pécsváradon is van oltópont!
Ezen a héten itt 300 időskorú regisztrált kaphatja meg az oltást.
Megérkezett Baranyába a kínai vakcina
Ezen a héten először olthatnak a háziorvosok a Sinopharm-vakcinával.
Koronavírus: Bezárták a szászvári iskolát
Az új koronavírus megjelent az intézményben, ezért átmenetileg bezárták.
Lezárultak az oltások a baranyai szociális intézményekben
Összességében az elmúlt héten 6500 embert oltottak be Baranyában.
Zárul a baranyai szociális és idősotthonokban a vakcináció
Megyénkben is nő az oltakozási kedv.
Az összes, hazánkban engedélyezett vakcinát bevetik már Baranyában is
A héten már az orosz Szputnyik vakcinát is használják.
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
















