Még mindig várják a Bóbita épületével kapcsolatos javaslatokat

Van pénz a felújítására, és meg is lehet szerezni - mondta Kővári János, az ÖPE vezetője.
118 éve adományokból húzták fel az egykori Bóbita bábszínház épületét
Az utolsó fillérig pécsiek adták össze a költségeket, ami ma nagyjából 250 millió forint lenne.
A pécsieket kérdezik: mi legyen az egykori Bóbitából?

Várja a javaslatokat az ÖPE vezetője, aki szerint van rá pénz és meg is lehet szerezni.
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...










