Megmentették magukat! A pécsi vasútmodellezők a MÁV-nál bérelnek helyet, miután bezárták a Szivárván...
Még Geresdlak is ingyen adott volna helyet, Pécs városa "csupán" erkölcsileg tudta támogatni a...
VÉGSŐ? Elbontják Pécs 35 éves terepasztalát, eltűnik a gyerekek kedvence!
Most hétvégén még látható a vasútmodellparádé.
Egy utas megsérült. A bajt okozó közlekedő megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.








