Aki gyűlöli Orbánt és szerinte a vírust is a Fidesz szabadította az országra…

Az ezt a videót imádni fogja. Futótűzként terjed a közösségi oldalon, több tízezren látták már.
Egy utas megsérült. A bajt okozó közlekedő megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.








