Címlap Balhé Aki gyűlöli O...

Aki gyűlöli Orbánt és szerinte a vírust is a Fidesz szabadította az országra…

Nyilvánosan is elérhető posztokban, futótűzként terjed a közösségi oldalon, több tízezren látták már. Elsősorban a kormányellenes csoportokban osztogatják irgalmatlan lendülettel.

Mi őszintén szólva nem tudtuk eldönteni, hogy ez vicc, vagy tényleg ennyire kiakadt az úr! Ha van tipped, hogy melyik opció lehet az igaz, akkor ne tartsd magadban!

Tényleg kiakadt, vagy csak vicc az egész?