Lakásán nevelgette drognövényeit egy mohácsi férfi
Fülest kaptak a rendőrök.
A pellérdi szőlőhegyen nevelgette kenderfarmját
Állampolgári bejelentés buktatta le.
Gyanús füveket találtak a Mecsekben
Egy közeli házból locsolták az illegális növényeket.
57 évesen termesztett füvet – Lecsaptak a pécsi férfi ültetvényére!
Beismerte, hogy termesztette a drogot. Sőt, fogyasztotta is.
Jó hetük van a baranyai zsaruknak, újabb kannabisz ültetvényt fogtak
Ez már a második fogás a héten!
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
















