Sikerült: mentős önkéntes lett a pécsi alpolgármesterből!
Diszpécsernek állt Bognár Szilvia. De mi lesz az alpolgármesteri teendőkkel?
Keresik Baranya kiemelkedő önkénteseit!
A jelöléseket 3 kategóriában várják december első napjáig.
„Mennünk kell! Nem szabad megvárni, amíg nagyobb lesz a baj” – interjú egy önkéntessel
Pécsről Veszprémbe ment önkénteskedni.
A pécsi orvosi karon toboroz segítőket az OMSZ
A Covid19-mintavételezésben önkéntesen segíthetnek a hallgatók.
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...












