Címlap Egyetem A pécsi orvos...

A pécsi orvosi karon toboroz segítőket az OMSZ

A pécsi orvoskar honlapján olvasható felhívás szerint az Országos Mentőszolgálat mintavételezési tevékenységének támogatására negyed-, ötöd-, illetve hatodéves általános orvos és fogorvos, valamint harmad-, negyed és felsőbb éves mentőtiszt, ápoló, szülész/védőnő hallgatók jelentkezését várja. A hallgatók ebben önkéntesen vehetnek részt hétköznapokon, tevékenységüket a Pécsi Tudományegyetem kiemelt ösztöndíjjal támogatja.

Az első turnus gyülekezője november 2-án lesz, a pécsi EXPO Centernél 9 órakor. A további részletek a PTE- ÁOK honlapján olvashatóak.